Kontakt
Odnośniki do zaprzyjaźnionych stron

Audio Service - Czołowy producent wysokiej jakości aparatów słuchowych wewnątrzusznych oraz zausznych. Lider wśród dostawców urządzeń takich jak aparaty słuchowe, które pomagają słyszeć i w przypadku uszkodzenia słuchu. Firmę stanowi zespół wyspecjalizowanych ludzi, którzy przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkują aparaty słuchowe poprawiające jakość słyszenia u osób, które dotknęło uszkodzenie słuchu. Aparaty słuchowe poprawiają komfort życia osobom, które dotknęło uszkodzenie słuchu. Audio Service to dobry wybór w dziedzinie protezowania Twojego słuchu. Obejrzyj produkty i czytaj o nich Więcej o słuchu i aparatach słuchowych znajdziesz na stronie firmy.

Yachter Biuro Turystyczne Yachter firmy Lanar. Firma, która od wielu lat oferuje czarter jachtów na Mazurach. Wśród ciekawej oferty wynajmu jachtów znaleźć można jachty Sportina, Tango, Sasanka, Mak. Jachty są dobrze wyposażone we wszystko co potrzebne żeglarzowi. Czartery jachtów odbywają się najczęściej w cyklach tygodniowych jednak możliwy jest też inny cykl najmu. Przyczepy podłodziowe będące na wyposażeniu firmy dostępne są do wynajmu lub też istnieje możliwość zlecenia transportu jachtów czy łodzi. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy i wyprawy w mazurskie przepiękne tereny pelne lasów i jezior.

Siemens Audiologia - Światowy leader w produkocji aparatów słuchowych. Aparaty słuchowe wewnątrzuszne, zauszne oraz typu RIC ze słuchawką w kanale. Najnowsza technologia, bogate wyposażenie oraz wiele ciekawych funkcji w aparatach słuchowych umożliwia dobre zaprotezowanie słuchu. Cyfrowa technologia w aparatach słuchowych umożliwia zastosowanie nowoczesnych układów filtrujących hałas i poprawiających zrozumienie mowy. Doświadczenie firmy umożliwia protezowanie słuchu przy użyciu aparatów słuchowych w wielu współpracujących gabinetów protetycznych w Polsce. Zapraszamy do punktów protetycznych na testy i badania słuchu!
Jacek Latanowicz 2007