Start Nowiny Drzewo genealogiczne

Drzewo genealogiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek Latanowicz   
czwartek, 23 lipca 2015 11:07

Drzewo genealogiczne rodziny Latanowicz pokazane na schematycznym obrazku poniżej stało się podstawą do opracowania historii rodu Latanowiczów. Najstarsze księgi metrykalne Dolska pochodzą z 1701 roku. Dlatego daty urodzin Macieja i Zuzanny zostały wyliczone z aktów zgonu. Prawie wszystkie pozostałe daty są potwierdzone zapisami z wyjątkiem tych lat, których księgi zaginęły. Drzewo zawiera 11 pokoleń i kończy się w połowie XX wieku. Nie ma na nim osób żyjących. Zachęcamy do obejrzenia i do kontaktowania się z nami, szczególnie wtedy, gdy mamy jakieś dodatkowe informacje.  

Drzewo genealogiczne Latanowicz

Historia rodu - w opracowaniu! Publikacja wkrótce!

Poprawiony: niedziela, 26 lipca 2015 20:04
 

Komentarze  

 
#1 Jacek 2015-07-27 19:20
Kawał dobrej roboty.... trochę podejrzane 2 Reginy z tym samym rokiem zgonu...czy to aby nie ta sama osoba....na samym dole drzewa..
Cytuj
 
 
#2 Alina 2018-01-04 00:39
Brat cioteczny mojego pradziadka Bronisław Schlafke ożenił się z Marią Latanowicz.
Widzę ich w drzewie Latanowiczów. Bronisław i Maria mieszkali w Książu Wlkp, gdzie urodziły się ich dzieci. Na stronie Wirtualnej Izby Gminy Książ można znaleść wiele ciekawych informacji dotyczącej tej zasłużonej dla Ziemi Ksiąskiej rodziny. Pozdrawiam serdecznie.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Komentarze nie są moderowane i będą publikowane wprost po ich akceptacji. Przy pisaniu proszę o szacunek do innych osób i uwzględnienie, że treści tu publikowane dostępne są publicznie w sieci.
Po wpisaniu komentarza należy przepisać kod obrazka poniżej.

Kod antysapmowy
Odśwież

 

Ostatnie tematy na forum...