gdzie wszyscy jesteście?

Tu można pisać o wszystkim co tylko. Jeśli ktoś ma pomysł na nowe kategorie, walcie śmiało!!!
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

Jeżeli poumieraliście to proszę o dokładne daty, aby wpisać do kroniki! Jeżeli żyjecie , to dajcie znać! Marek
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

Chyba już nikt nie żyje?
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Są tacy co żyją... ale ostatnio niewiele tutaj się dzieje...
Ewa Latanowicz-Tyrzyk
Nowy członek forum
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 18, 2007 2:52 pm

Post autor: Ewa Latanowicz-Tyrzyk »

Marek, widać, że jesteś na emeryturze i masz dużo czasu.
Zbliżają się święta, więc zaczniemy składać sobie życzenia i wszyscy się odezwą.
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

O, coś zaczyna się dziać! Właśnie zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, żeby przypominać ludziom o sprawdzeniu czy cos jest nowego na Forum. Może macie jakieś pomysły? Cieszę sie, że Igor czasem zagląda na stronę; może jeszcze nadejdzie dzień, w ktorym sie spotkamy!
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

Ewa! Jestem na emeryturze i mam coraz mniej czasu, za to czytając posty można poznać co kto robi i o której!!!
Ewa Latanowicz-Tyrzyk
Nowy członek forum
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 18, 2007 2:52 pm

Post autor: Ewa Latanowicz-Tyrzyk »

Danusia Latanowicz-Chmielecka jest chętna do prowadzenia korespondencji, ale niestety nie może się połączyć z "szybkim postem".Jeśli możesz jeszcze do niej napisać, to zaraz, a jak nie teraz, to dopiero po niedzieli
piolatan
Nowy członek forum
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 28, 2005 3:34 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: piolatan »

Ja też żyję, miałem mały problem z zalogowaniem się.
Pozdrawiam.

Ps.
Mikołaj coś dzisiaj w bucie zostawił??
Latan
Ewa Górecka
Nowy członek forum
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 02, 2004 9:38 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ewa Górecka »

Cóż, nawet szlachetnie urodzeni biorą udział w szczurzym wyścigu... ;) I emeryci tez! Marku, tak sobie pisujemy, aż w końcu Cię zobaczyłam! Fajna fotka, tak w klimacie "Sami swoi" ;))
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Marek Latanowicz pisze:O, coś zaczyna się dziać! Właśnie zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, żeby przypominać ludziom o sprawdzeniu czy cos jest nowego na Forum. Może macie jakieś pomysły? Cieszę sie, że Igor czasem zagląda na stronę; może jeszcze nadejdzie dzień, w ktorym sie spotkamy!
Nie powinno to być aż takie trudne, jedna z moich sióstr mieszka niedaleko Poznania... Poza tym moje bractwo rycerskie w październiku było na pokazach w Poznaniu, następnym razem pewnie się pojawię...
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Marek Latanowicz pisze: Właśnie zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, żeby przypominać ludziom o sprawdzeniu czy cos jest nowego na Forum. Może macie jakieś pomysły?
Może newsletter z linkiem do forum? Raz w miesiącu krzywdy nikomu na skrzynce pocztowej nie zrobi, a może zachęci familianta do zajrzenia na forum...
danuta chmielecka
Członek forum
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 26, 2004 10:40 am
Kontakt:

Post autor: danuta chmielecka »

Witam! nareszcie dzisiaj udalo mi sie zalogować! Hura! Pozdrawiam wszystkich, a wszczególności Marka i Jacka "nestorów" tego Forum.Niestety jeszcze nie jestem na emeryturze i problem z czasem.
Postaram się przekazać parę informacji co się dzialo i dzieje u Chmieleckich. Póki co... pozdrawiam
Justyna Tobias
Nowy członek forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 12:17 pm
Lokalizacja: Luzino

Post autor: Justyna Tobias »

Witam. Jestem córką Ludwiki Tobias z domu Sychowska, moja babcia (jej mama) to Maria Borowska (patrz drzewo Borowskich). Przesyłam dane: Aleksandra Sychowska zmarła w roku 2004, a Barbara Kiedrowska (po mężu Okrój) zmarła w roku 2000 a nie 2002 jak jest na drzewie!!! Poza tym Franciszek Sychowski (mój dziadek) urodził sie w 1906 a nie jak jest na drzewie 1905. Proszę o naniesienie poprawek!! Pozdrawiam:)
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

Witam!W niedługim czasie naniesiemy poprawki na drzewach, bo nieścisłości jest trochę więcej. Cieszę się z kontaktu Justyny z nami na forum. Z krewniakami ze strony Borowskich to tylko mam kontakt z Tadeuszem Borowskim, który mieszka w Poznaniu. Od niego też mam najwięcej informacji na temat rodziny. Już od dawna wybieramy się do Zbyszka Borowskiego; może w tym roku się uda? Przy okazji chciałbym powiedzieć że są w błędzie tym wszystkim, którzy myślą, że na emeryturze będą mieli więcej czasu! Pozdrawiam Wszystkich Marek Latanowicz.
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Niedawno uzyskałem informacje o części rodziny Zeler, dzięki kontaktowi m.in. przez to forum... sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż się wydaje... mój pradziad miał 5ciu braci i 3 siostry. Jedyny wniosek jaki z tego wyniosłem to wszyscy Zeler (z jednym "l" ;-) ) to jedna wielka rodzina.
ODPOWIEDZ