Zjazd rodzinny 2005

Tu można pisać o wszystkim co tylko. Jeśli ktoś ma pomysł na nowe kategorie, walcie śmiało!!!
ODPOWIEDZ
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Ciocia Ewa Latanowicz-Tyrzyk zaproponowała imprezę w 2005 r. Mi się pomysł podoba.

Co Wy na to? Ktoś chętny?

Pozdrawiam,

J.
gonia
Nowy członek forum
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 3:36 pm

Post autor: gonia »

hmm... ciekawe ja tez nazywam sie latanowicz ... mam rodzine w poznaniu (kuzynostwo ojca) natomiast my mieszkamy w lesznie
Ewa Górecka
Nowy członek forum
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 02, 2004 9:38 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ewa Górecka »

ooooooooo
nowy latanowicz
i nowa imprezka
a kuzynowstwo śpi czy urlopuje ???
POBUDKA !!!!!
mwolynski
Nowy członek forum
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 7:47 pm

Post autor: mwolynski »

Witam, po raz pierwszy zalogowałem się tutaj. Sprawdzam co się tu dzieje. Pozdrawiam. Maciej Wołyński
Ewa Górecka
Nowy członek forum
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 02, 2004 9:38 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ewa Górecka »

hmmm, jak widać nic się nie dzieje ...
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Bo teraz są takie smutne czasy że wszyscy są strasznie zapracowani...tak że nawet nikt nie ma ochoty napisać co u niego.

Może przy chwili w końcu się kiedyś spotkamy z kuzynostwem 7 generacji (mówię o nas jakby co). Na "starych" to chyba nie ma co liczyć :-P

Jacek L.
Ewa Górecka
Nowy członek forum
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 02, 2004 9:38 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ewa Górecka »

co przedstawicielstwo kuzynowstwa 7 generacji proponuje?
nat
Nowy członek forum
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 11:13 pm

Post autor: nat »

czy ktos w ogle jeszcze korzysta z tego forum
?
ja tez nazywam sie latanowicz i jestem zainteresowana kontaktem
;) dajcie znak zycia;p
Marek Latanowicz
Weteran, stały członek forum
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 04, 2005 6:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Latanowicz »

Witam, szczególnie nowych członków i od razu przyznaje ze rzeczywiscie ostatnio mniej nas zaglada na strone. Poniewaz przyszla wiosna mam obawy ze bedzie jeszcze gorzej. Skoro nnikt nie ma czasu wtedy , gdy wszystko spi snem zimowym to co bedzie teraz? Ale moze nie jest tak zle. Tajemniczym "gonia" i "nat" proponuje aby troche sie odkryli tym bardziej ze pracujemy nad rodzinnymi powiazaniami. Wszystko wskazuje na to ze nasz przodek Maciej Latanowicz z Jaraczewa (patrz drzewo) byl jedynym w tej okolicy imoze sie okazac, ze wszyscy sa z tej galezi. W Poznaniu znamy Latanowiczow na Mostowej, Reja,Glogowskiej, ktos pracowal W Zakl. Energ Na Panny Marii, kasjerka na Skoczowskiej tez Latanowicz, itd. Moglbym wymieniac dluga liste. Jest prawdopodobne,ze Latanowicz z Dolska , Kornika, Jaraczewa. Bnina lub Jarocina toktos z rodziny.W niedlugim czasie powinno sie to wyjasnic. Niestety musze w tym celu pojechać do Kalisza, bo tam sa ksiegi Jaraczewa z lat nas interesujacych (Jaraczewo lezy w dawnym wojewodztwie kaliskim)
Niedawno poznany Igor tez przestal sie odzywac. Pewnie eszyscy mamy ten sam problem:brak czasu! Pozdrawiam wszystkich Marek
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Cały czas obserwuję co się dzieje na forum ale niestety prawie nic się nie dzieje. Odzywaja się cały czas tylko dwie osoby. reszta nabrała wody w usta.
Andrzej
Członek forum
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej »

Widzę,że coś drgnęło na tym forum.Po wizycie Koniniaków w Poznaniu w ostatnią niedzielę odżyły powiązania rodzinne.Ale w czasie powrotu Ich zlało(na motorach)O Boże co ja piszę.Pozdrawiam wuja Andrzej
Andrzej
Członek forum
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej »

Aha,jak ktoś nowy się wpisuje to niech poda swoje pochodzenie,bo może łączy się z nami nie tylko nazwiskiem
ODPOWIEDZ