Pakość i grób rodzinny

Tu można pisać o wszystkim co tylko. Jeśli ktoś ma pomysł na nowe kategorie, walcie śmiało!!!
ODPOWIEDZ
danuta chmielecka
Członek forum
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 26, 2004 10:40 am
Kontakt:

Post autor: danuta chmielecka »

Pozdrawiam CAŁĄ RODZINKĘ! Nic się nie dzieje? Cisza...... Na Święto Zmarłych zrobiliśmy porządek na grobie w Pakości i przystroiliśmy zniczami i kwiatami. Ewa i Wiktor Tyrzyk oraz Krysia Wołyńska Danka Chmielecka czyli ja! Później spotkaliśmy sie w Bydgoszczy U Ani i Antosia Sielickich aby wspólnie przeżyć zbliżające się poważne święto. Szkoda że nie potrafię wkleić zdjęć, bo mamy parę z tego spotkania. Póki co Pozdrowiam i zachęcam do aktywności.
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Hej hej,

ja niestety w tym roku oprócz lokalnych grobów nigdzie nie byłem. Czas płynie szybko nieubłaganie....masakra.

Właśnie wyczaiłem, że strona i forum powstała 10 lat temu....
I tak trochę grobowo :)

J.
Andrzej
Członek forum
Posty: 10
Rejestracja: pn gru 12, 2005 9:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej »

Witam wszystkich bywających na forum...Pakość w tym roku cieszyła się niezłym powodzeniem. Ja również byłem na grobie dziadków, lecz kilkanaście dni wcześniej. Z wiadomych względów 1.11 muszę być na innym cmentarzu.Zrobiłem parę zdjęć na cmentarzu, ale nie wiem czy można je jakoś umieścić na forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Andrzej
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Hej,

obecne forum nie umożliwia wklejania zdjęć. Mogę spróbować przy chwili zrobić upgrade na phpbb. Opcja B to redagowanie w joomli tego co widać globalnie na stronie....
Krótko mówiąc jest trochę kłopot gdzie i jak umieszczać galerię zdjęć. Nieco łatwiej na facebooku. Mi się wydaje, że jednak dobre forum będzie najlepsze i potestuję jak to wygląda. To tutaj forum jest dość proste i nie ma takiej funkcjonalności.

Jest jeszcze wikipedia (mediawiki) w której mogę dodać użytkowników. To jest miejsce w którym można pisać artykuły i dodawać zdjęcia. POjedyncze zdjęcia z tekstem tam bez problemu można umieszczać...

Reasumując wpierw musimy określić co chcemy zrobić a potem dobierać narzędzia :)
....Coby potem za 5 lat ktoś nie krzyczał że zdjęcia są prywatne i trzeba je schować... :)

Pozdrawiam,

Jacek L.
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pakość i grób rodzinny

Post autor: jacklat »

Witam,

zaktualizowałem forum do nowszej wersji i zupełnie innego programu. NIestety na razie samo nie wysyła maili jak się coś zmieni, ale za to można wklejać zdjęcia!
Proszę tylko pamiętać o rozwadze i wklejaniu treści i zdjęć, które chcemy upublicznić.

Przeniosłem część maili do folderów ukrytych i może część treści powinna się tam znaleźć. Te tematy są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników a nie publicznie.

Pozdrawiam, :D

Jacek L.
ODPOWIEDZ