kontakt z Jackiem

Tu można pisać o wszystkim co tylko. Jeśli ktoś ma pomysł na nowe kategorie, walcie śmiało!!!
ODPOWIEDZ
danuta chmielecka
Członek forum
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 26, 2004 10:40 am
Kontakt:

Post autor: danuta chmielecka »

Witam ! udało się zalogować pomimo że nie jestem dobra w internecie tak jak młodzież.Jacka proszę o nr tel. komórkowego lub stacjonarnego.
Chcę wysłać parę zdjęć na naegatywach, które robiłam na Zjeżdzie.Moj Jacek też prześle pare zdjęć drogą elektroniczną ale ma ich mało.
Prosze o kontakt.
W niedzielę tj. 31 października spotykamy się w południe z rodziną z Łabiszyna na grobach naszych dziadków.Wczoraj Sieliccy byli przejazdem w Koninie u mnie na kawie! Pozdrawiam Ciotka Danka
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Witam!

hihi no ładnie, chociaż ktoś! Wuja Andrzej próbował ale się chyba poddał :-)

Chętnie, chętnie. Trochę zdjęć otrzymałem z różnych stron! Myślałem żeby je też na www wsadzić ale sa za duże objętościowo. Mogę pogorszyć jakość i wsadzić na www. Ale mogę płytę wypalić pamiątkową dla kazdej rodziny jeśli więcej tych zdjęć przyjdzie z różnych stron!

Mój telefon jakby co w Poznaniu (61) 8172884 kom. 0501 550355.

Pozdrawiam,

Jacek L.

Ps. Chętnie bym przyjechał na te groby jednak w Niedzielę nasza kochana Mama obchodzi swoje 60-te urodziny (mimo że ma dopiero 8 listopada)...
Ostatnio zmieniony wt paź 26, 2004 1:19 pm przez jacklat, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewa Górecka
Nowy członek forum
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 02, 2004 9:38 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Ewa Górecka »

Witam!
Jak strasznie daleko z Lublina do macierzy ...

Pozdrawiam

Ewa
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

No witamy Szanowną Kuzynkę. Czy przez macierz rozumiesz rodzinne strony? :-)

Tak przy okazji to przyznam się bez bicia że Wasze wino jeszcze stoi na lodówce u mnie ale już w krótce się za nie zabierzemy. Nie było za bardzo okazji... :)
A jak winobranie w tym roku? Też robicie kolejne winka?

Pozdrawiam serdecznie,

Jacek L.
ODPOWIEDZ