Edycja drzewa genealogicznego

Piszczie tu o wszystkim co związane jest z organizacją tego forum! Uwagi, komentarze itp!!!
ODPOWIEDZ
Igor
Weteran, stały członek forum
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 12, 2005 12:25 pm
Kontakt:

Post autor: Igor »

Przy próbie edycji drzewa gnealogicznego wyświetla się komunikat o błędzie:

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /latan/web/www/forum/latanowicz/db/db_editrec.php on line 32
Nie można się połączyć: Lost connection to MySQL server during query

Probowałem w ie i mozilli - taki sam efekt.
jacklat
Weteran, stały członek forum
Posty: 32
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 11:18 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jacklat »

Hejka,

tak to fakt były błędy w skryptach. Już to poprawiłem. To przy przenoszeniu i rejestrowaniu domeny parę rzeczy przestało działać.
I tak jest problem że samo drzewo duże jest statycznie generowane. Może kiedyś je przerobie na coś bardziej "dynamicznego".

Teraz jak ktoś jest na forum to może edytować profile.

Ja sobie tak myślę że chyba i tak te "profile" powinny być niejawne. Dopiero ktoś kto jest w grupie "rodzina" czy coś powinien móc je czytać. Ale jak nie ma zainteresowania tym to i nie ma działań.

A chyba dojdziemy kiedyś do etapu że może każdy opisze swoich ziomków, dziadków itp. Jakaś mała historia życia, biografia itp...

Chyba że ludzka niepamięć weźmie górę...

J.
Przemek Wołyński
Nowy członek forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 7:58 pm

Post autor: Przemek Wołyński »

Czesc Jacek
Jak będiesz kiedyś edytował drzewo to proszę dopisz mojego syna Aleksandra Wołyńskiego (ur.12.09.2008) . Czy jest technicznie mozliwe dodawanie zdjęć do nazwisk na drzewie. Ja moją gałąź od pradziaka pewnie moge uzupelnic .
Przemek Wołyński
Nowy członek forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 7:58 pm

Post autor: Przemek Wołyński »

Cześć Jacek
Moj syn Aleksander urodzil sie 12.09.2005 a nie jak w poprzednim mailu 2008. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ