Start Nowiny

Nowiny
Pierwsze urodziny Juliana i Maksymiliana PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Latanowicz   
niedziela, 24 kwietnia 2011 06:43

Julian i Maks w okolicach 10/2010Dziś tj. 24.04.2011 mija rok od pojawienia się Juliana i Maksymiliana Latanowiczów. Dlaczego nadaliśmy im takie imiona? Julian po prapradziadku, który urodził się 130 lat wcześniej (1880) a Maksymilian tak, by pasowało do majestatycznych imion Wiktoria, Julian i Maksymilian.

 

Jeśli chcecie zobaczyć nieco zdjęć chłopaków z minionego roku zapraszamy do odwiedzenia galerii...staramy się ją na bieżąco aktualizować --> www.latanowicz.pl/Blizniaki 

 
MediaWiki jako encyklopedia danych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Latanowicz   
środa, 20 kwietnia 2011 10:58

MediaWiki

Specjalnie na stronie utworzyliśmy mini serwis podobny strukturą do Wikipedii o nazwie MediaWiki. Umożliwia on zapisywanie treści, opisywanie miejsc, łączenie haseł w iście encyklopedyczny sposób. MediaWiki w przeciwieństwie do Joomli w prosty spośob umożliwia gromadzenie treści i ich sprawne łączenie. Sama Joomla jest lepsza do publikacji artykułów i innych newsów. Jeśli chcesz zapoznać się z przodkami, miejscami i innymi informacjami - to zajrzyj do MediaWiki.Maria i Julian Latanowiczowie

Dzięki pracy mojego ojca Marka Latanowicza mam nadzieję, że miejsce to stanie się skarbnicą wiedzy o przodkach. Z wielkim zaciekawieniem czytałem informacje o Julianie Latanowiczu i jego ojcu Józefie. Dzieje rodziny w tych czasach były niełatwe i pasjonujące. Zdjęcie rodziny zamieszczone w tym artykule musiało zostać zrobione w latach 30' poprzedniego wieku, gdy żyła jeszcze żona Juliana Maria (z.d. Goldmann) oraz on sam.

 
Nowa strona Latanowicz.pl PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 kwietnia 2011 10:54

Koniec starej epoki

Nowa strona została utworzona. Treści ze starej zostaną przepięte. Ta tu w oparciu o system CMS umożliwia łatwe dodawanie treści, subskrypcję RSS (dla tych co nie chcą regularnie zaglądać) i wiele, wiele innych. Podpiąłem też system MediaWiki - zbiór informacji prowadzonych przez mojego Ojca Marka Latanowicza. W menu znaleźć można link do poprzedniej strony (będzie jakiś czas dostępny).

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 2 z 2
 

Ostatnie tematy na forum...